Huis - Te koop

€ 375.000
Felix Despastraat 4A, 3600 Genk
2 153 m² 1

Omschrijving

Bij het betreden van de woning komt u binnen in een zeer ruime inkomhal met een apart toilet en de trap naar de verdieping. Via de zwarte metalen glazen deur bereiken we de ruime eet- en leefruimte, waar alle voorzieningen reeds aanwezig zijn om nog een keuken naar eigen smaak te plaatsen, die door de koper zelf en op eigen kosten kan worden voorzien.

De woning geniet overal van een aangename lichtinval en een mooi contact met de private tuin. De ramen zijn uitgevoerd in pvc met driedubbele beglazing. Achteraan is er via de achterdeur directe toegang tot de tuin.

Op de eerste verdieping bevindt zich een praktische wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droogkast, evenals de warmtepompboiler. Verder zijn er twee volwaardige slaapkamers. De ruime badkamer is uitgerust met een badkamermeubel, ligbad, inloopdouche en toilet.

Daarnaast is er een beperkte zolderberging, bereikbaar via een uitschuifbare trap. Parkeren kan naast de woning op eigen terrein, met reeds een voorziening voor het plaatsen van een elektrische laadpaal. In de kelder is bovendien een praktische kelderberging aanwezig.

Troeven van de woning:
✅ Zeer gunstig EPC met A-label
✅ Voldoende zonnepanelen
✅ Driedubbele beglazing
✅ Regenwaterput van 7.500 liter, aangesloten op toiletten en buitenkraan
✅ Alle keuringen zijn conform
✅ Keuken aan 6% btw

En het grootste voordeel: deze woning wordt verkocht onder registratierechten en niet onder btw.

Aarzel niet en contacteer ons vandaag nog voor een bezichtiging via 0499/30.87.87 of info@immo-bosmans.be

Lees meer

Financieel

  • Prijs: € 375.000,00
  • Onder BTW stelsel: Nee

Terrein

  • Grondoppervlakte: 424,00 m²

Stedenbouw

  • Bestemming: Woongebied
  • Bouwvergunning: Ja
  • Verkavelingsvergunning: Nee
  • Voorkooprecht: Nee
  • Dagvaarding: Nee
  • O-peil: Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
  • Vonnissen: Nee

Technieken

  • Elektriciteit: Ja

Energie

  • 43
  • EPC score: 43 kWh/m²/jaar
  • EPC klasse: A
  • Regenwaterput: Ja

Gebouw

  • Bewoonbare oppervlakte: 153,00 m²
  • Aantal gevels: 3
  • Renovatiejaar: 2026
  • Staat: Nieuw

Indeling

  • Toiletten: 2

Meer info over deze eigendom

Bedankt voor je bericht, we contacteren je zo spoedig mogelijk.
Er was een probleem bij het versturen van het formulier, gelieve opnieuw te proberen.

Jouw woning ook verkopen/verhuren? Contacteer ons